Konvektor Electrolux Apollo ECH/AT-2001 3AI-W MG EEC 2000W wifi šedý látkový nástěnný/podlahový

Konvektor Electrolux Apollo ECH/AT-2001 3AI-W MG EEC 2000W wifi šedý látkový nástěnný/podlahový

Konvektor Electrolux Apollo ECH/AT-2001 3AI-W MG EEC 2000W wifi šedý látkový nástěnný/podlahový

  • Teplovzdušný konvektor s výkonem 2 000 W
  • Vhodný pro místnost do 30 m2
  • Sálavé topné těleso Hedgehog
  • Udržuje stálou pokojovou teplotu
  • Wi-Fi dálkové ovládání a LED displej
Výrobce
Electrolux
Kód výrobce
ECH/AT-2001 3AI-W MG EEC
EAN
EVY000006541
Stav
nový
Záruka
2 roky
Výkon
2000 W
Mám zájem o produkt

Pociťte příjemné teplo v pohodlí domova s teplovzdušným konvektorem Electrolux ECH/AT-2000 3AI-W EEC. Inteligentní topný systém má výkon 2 000 W a je ideální pro velikost místnosti do 20 m2. Úsporný digitální invertor potěší chytrým senzorem otevřeného okna a udržuje stabilní pokojovou teplotu. Stačí jediný dotyk na LED displej a získáte okamžité teplo. Rychlou regulaci vám usnadní vypínač, termostat a funkce časovače.

Oblíbíte si dálkové ovládání díky zabudovanému Wi-Fi modulu. Unikátní topné těleso Hedgehog místnost velmi rychle a efektivně ohřeje. Spotřebič má třídu ochrany IP24. Uchycení na stěnu je univerzální a snadné s přiloženou montážní sadou a opěrnými kolečky. Po určité době se konvektor automaticky vypne. Je vybaven dětskou pojistkou a ochranou proti mrazu.

Konvektor umí samostatně v čase přepínat svůj výkon, čímž šetří elektrickou energii. Aktuální stupeň výkonu můžete sledovat on-line v mobilní aplikaci Hommyn, která je k dispozici jak pro Android, tak i iOS.

 

Unikátní těleso Hedgehog
Má 2krát delší životnost než běžná topná tělesa. Místnost vyhřeje až o 20 % rychleji díky konvekčnímu sálání a absenci startovacího náběhu. Funkce časovače vám zpříjemní chladné dny, kdy můžete přijít do již vyhřátého pokoje.


Digitální invertor
Přináší až 3krát větší úsporu než běžné konvektory. Má až o 50 % plynulejší regulaci výkonu s barevným LED displejem a senzorovými tlačítky. Displej má automatické vypnutí podsvícení a navíc je možné vypnout i jeho zvuk.


Inovativní technologie
Skvělé topné těleso má o 20 % kompaktnější rozměry a o 15 % nižší teplotu během provozu. S mobilní aplikaci Hommyn je k dispozici více možností včetně dálkového ovládání.


Konvekční sálání
Oblíbíte si snadné ovládání a efektivní příjemné sálavé teplo, ať už jste doma, v kanceláři, nebo na dovolené. Konvektor udržuje stálou pokojovou teplotu s odchylkou 0,1 °C.

Umístěnívolně stojícíOchrana proti mrazuNe
VentilátoržádnýTermostatAno
Příkon2000 WČasovačAno
Šířka42 cmSmart funkceAno
Výška80 cmElektrické připojeníAno
Hloubka11 cmHmotnost4.06 kg

Kontaktní formulář

Využijte našich nabízených služeb
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
O jaký sklad máte zájem? : *
Chcete nacenit dopravu? : *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit