Teplovzdušný konvektor Electrolux ECH/AT-2000 3AI-W EEC bílý

Teplovzdušný konvektor Electrolux ECH/AT-2000 3AI-W EEC bílý

Teplovzdušný konvektor Electrolux ECH/AT-2000 3AI-W EEC bílý

  • Teplovzdušný konvektor s výkonem 2 000 W
  • Vhodný pro místnost do 20 m2
  • Sálavé topné těleso Hedgehog
  • Udržuje stálou pokojovou teplotu
  • Wi-Fi dálkové ovládání a LED displej
Výrobce
Electrolux
Kód výrobce
ECH/AT-2000 3AI-W EEC
EAN
EVY000006341
Stav
nový
Záruka
2 roky
Výkon
2000 W
Mám zájem o produkt

Pociťte příjemné teplo v pohodlí domova s teplovzdušným konvektorem Electrolux ECH/AT-2000 3AI-W EEC. Inteligentní topný systém má výkon 2 000 W a je ideální pro velikost místnosti do 20 m2. Úsporný digitální invertor potěší chytrým senzorem otevřeného okna a udržuje stabilní pokojovou teplotu. Stačí jediný dotyk na LED displej a získáte okamžité teplo. Rychlou regulaci vám usnadní vypínač, termostat a funkce časovače.

Oblíbíte si dálkové ovládání díky zabudovanému Wi-Fi modulu. Unikátní topné těleso Hedgehog místnost velmi rychle a efektivně ohřeje. Spotřebič má třídu ochrany IP24. Uchycení na stěnu je univerzální a snadné s přiloženou montážní sadou a opěrnými kolečky. Po určité době se konvektor automaticky vypne. Je vybaven dětskou pojistkou a ochranou proti mrazu.

Konvektor umí samostatně v čase přepínat svůj výkon, čímž šetří elektrickou energii. Aktuální stupeň výkonu můžete sledovat on-line v mobilní aplikaci Hommyn, která je k dispozici jak pro Android, tak i iOS.

 

Unikátní těleso Hedgehog
2krát delší životnost než běžná topná tělesa. Místnost vyhřeje až o 20 % rychleji díky konvekčnímu sálání a absenci startovacího náběhu. Funkce časovače vám zpříjemní chladné dny, kdy můžete přijít do již vyhřátého pokoje.


Digitální invertor
Přináší až 3krát větší úsporu než běžné konvektory. Má až o 50 % plynulejší regulaci výkonu s barevným LED displejem a senzorovými tlačítky. Displej má automatické vypnutí podsvícení a navíc je možné vypnout i jeho zvuk.


Inovativní technologie
Skvělé topné těleso má o 20 % kompaktnější rozměry a o 15 % nižší teplotu během provozu. S mobilní aplikaci Hommyn je k dispozici více možností včetně dálkového ovládání.


Konvekční sálání
Oblíbíte si snadné ovládání a efektivní příjemné sálavé teplo, ať už jste doma, v kanceláři, nebo na dovolené. Konvektor udržuje stálou pokojovou teplotu s odchylkou 0,1 °C.

Soubory ke stažení

Dokumentace Dokumentace *.pdf ; 4.8 MB
Umístěnívolně stojícíOchrana proti mrazuAno
VentilátoržádnýTermostatAno
Příkon2000 WČasovačAno
Šířka12 cmSmart funkceAno
Výška42 cmElektrické připojeníAno
Hloubka80 cmHmotnost5.6 kg

Kontaktní formulář

Využijte našich nabízených služeb
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
O jaký sklad máte zájem? : *
Chcete nacenit dopravu? : *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit